S12HS12-1WH2
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
S12HS12-1WH2
JLCPCB Part #
C6998175
Package
SIP,19.6x6mm
Description
1 11.4V~12.6V 12V 1W 3kV 80% 83mA SIP,19.6x6mm Isolated Power Modules ROHS