URD12S15-10W
MFR.Part #
URD12S15-10W
JLCPCB Part #
C7094656
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 10W 15V 3kV 660mA 80% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS