KLT1C12DC12
Extended
Manufacturer
Hasco Relays
MFR.Part #
KLT1C12DC12
JLCPCB Part #
C5780047
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12A 12V 277V@AC 5ms 8ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件 Power Relays ROHS