HAT905CSDC12
Extended
Manufacturer
Hasco Relays
MFR.Part #
HAT905CSDC12
JLCPCB Part #
C5728638
Package
Plugin
Description
-20℃~+85℃ 10ms 12V 15ms 277V@AC 50A One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS