CAR1AP80DC12-S
Extended
Manufacturer
Hasco Relays
MFR.Part #
CAR1AP80DC12-S
JLCPCB Part #
C6528072
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 14V@DC 5ms 80A 9ms Silver Alloy 插件 Automotive Relays ROHS