WAFER-XH254WZ-5AL
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
WAFER-XH254WZ-5AL
JLCPCB Part #
C22751807
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.54mm 250V 3A 5 5P Brass PA66 Right Angle UL94V-0 XH Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS