HB-PH9-12729PB2GOB
MFR.Part #
HB-PH9-12729PB2GOB
JLCPCB Part #
C6332253
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 18P 1A 1mm 2 250V 2x9P 4mm Black Brass Gold Pin Header SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS