TS-KG07S-AT25F
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
TS-KG07S-AT25F
JLCPCB Part #
C2874320
Package
SMD,6.1x3.6mm
Description
12V 2.5N 2.5mm 3.6mm 50mA 6.1mm Gull Wing Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,6.1x3.6mm Tactile Switches ROHS