TS-KG097A-AT50F
MFR.Part #
TS-KG097A-AT50F
JLCPCB Part #
C2874434
Package
SMD,6x6mm
Description
100,000 cycles 12V 2.5N 50mA 5mm 6mm 6mm Black J-Lead Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x6mm Tactile Switches ROHS