HB-FH6-25428PB2GOB
MFR.Part #
HB-FH6-25428PB2GOB
JLCPCB Part #
C47326620
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 16P 2 2.54mm 2.54mm 2x8P 3.2mm 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS