TS-KG10D-BB65F
MFR.Part #
TS-KG10D-BB65F
JLCPCB Part #
C2874344
Package
Plugin,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 2.5N 50mA 6.5mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,12x12mm Tactile Switches ROHS