E2152M016E125HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2152M016E125HY
JLCPCB Part #
C22447067
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 1500uF 16V 2000hrs@105℃ ±20% Plugin,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS