HY2G220M130210CD288
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
HY2G220M130210CD288
JLCPCB Part #
C2841128
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
-25℃~+105℃ 13mm 2.65Ω@100kHz 21mm 22uF 305mA@100kHz 400V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS