E2101M025A090HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2101M025A090HY
JLCPCB Part #
C22447057
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 5mm 9mm ±20% Plugin,D5xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS