E2221M016C080HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2221M016C080HY
JLCPCB Part #
C22447073
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm 8mm ±20% Plugin,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS