HBLS0603-6N2S
MFR.Part #
HBLS0603-6N2S
JLCPCB Part #
C963952
Description
13@500MHz 210mA 480mΩ 5.1GHz 6.2nH Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS