CMF9070-701-2P-T
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
CMF9070-701-2P-T
JLCPCB Part #
C2998444
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 10mΩ 2 50V 5A 700Ω@100MHz SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS