EBMS060303A102
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
EBMS060303A102
JLCPCB Part #
C963836
Package
0201
Description
-40℃~+85℃ 1 1.15Ω 1kΩ@100MHz 220mA ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS