CMF4532F-102-2P-T
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
CMF4532F-102-2P-T
JLCPCB Part #
C963748
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 1A 1kΩ@100MHz 2 400mΩ 50V SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS