COMS060503M900
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
COMS060503M900
JLCPCB Part #
C48994623
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 100MΩ 100mA 12.5V 5V 5Ω 90Ω@100MHz SMD Common Mode Filters ROHS