EBMS100505A300
MFR.Part #
EBMS100505A300
JLCPCB Part #
C963837
Package
0402
Description
-40℃~+85℃ 1 200mΩ 300mA 30Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS