ACMS321609A3012A
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
ACMS321609A3012A
JLCPCB Part #
C963887
Package
1206
Description
1 150mΩ 2A 300Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS