SMIRF20N65T2TL-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SMIRF20N65T2TL-HXY
JLCPCB Part #
C49256421
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20A 266pF 3.234nF 32W 34pF 3V 400mΩ@10V 650V 73nC@10V TO-220F MOSFETs ROHS