IMZA65R026M2HXKSA1-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
IMZA65R026M2HXKSA1-HXY
JLCPCB Part #
C53133777
Package
TO-247H-4L
Description
-55℃~+175℃ 108A 142nC 16.6pF 2.6V 2.935nF 221pF 25mΩ 341W TO-247H-4L Silicon Carbide Field Effect Transistor (MOSFET) ROHS