HSTPSC10H065BYTR
MFR.Part #
HSTPSC10H065BYTR
JLCPCB Part #
C42389308
Package
TO-252-2L(DPAK)
Description
-55℃~+175℃ 1.5V@10A 50uA@650V 650V 80A TO-252-2L(DPAK) SiC Diodes ROHS