HESDUC3V3U4EF-A
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HESDUC3V3U4EF-A
JLCPCB Part #
C3033479
Package
DFN2510-10L
Description
-40℃~+125℃ 0.6pF 1uA 3.3V 4A 5.6V 8V ESD Four channels IEC 61000-4-2 Unidirectional DFN2510-10L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS