DMT3009UFVW-13-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
DMT3009UFVW-13-HXY
JLCPCB Part #
C49256489
Package
DFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.5V 20W 30A 30V 572pF 65pF 7.2nC@4.5V 81pF 9mΩ@10V N-Channel DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS