HCESD523NC12VU
MFR.Part #
HCESD523NC12VU
JLCPCB Part #
C22440417
Package
SOD-523
Description
-40℃~+125℃ 1 12V 14.1V 174W@8/20us 20nA 29V 35pF 6A ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS