STS321120U372-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
STS321120U372-HXY
JLCPCB Part #
C42416204
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 1.54kW 12V 13.5V 1uA 28V 350pF 55A ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS