HPESDNC2FD3V3BA
MFR.Part #
HPESDNC2FD3V3BA
JLCPCB Part #
C22440174
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 100W@8/20us 11V 15pF 3.3V 50nA 6.5V 9A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS