FQPF13N50CF-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
FQPF13N50CF-HXY
JLCPCB Part #
C49256406
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 2.15nF 210pF 23pF 400mΩ@10V 45nC@10V 48W 4V 500V TO-220F MOSFETs ROHS