BT137-800E
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
BT137-800E
JLCPCB Part #
C50177046
Package
TO-252-2L
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 1.6V 15mA 25mA 500mW 65A@25Hz 800V 8A TO-252-2L Thyristors (SCR)/Modules ROHS