HESDNC3V3B1AF-A
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HESDNC3V3B1AF-A
JLCPCB Part #
C3033476
Package
DFN1006-2L
Description
1 100W@8/20us 15pF 3.3V 50nA 6.5V 7V 9A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS