A7921WV-03P
MFR.Part #
A7921WV-03P
JLCPCB Part #
C476953
Package
Plugin,P=7.92mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 250V 3 3P 7.92mm 7A 8.75mm 9.5mm PA66 Through Hole UL94V-0 插件,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS