A2503WV-05P
MFR.Part #
A2503WV-05P
JLCPCB Part #
C476942
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 4.5mm 5 5P 8.8mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-2 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS