A5081WVA-02P
MFR.Part #
A5081WVA-02P
JLCPCB Part #
C476928
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 250V 2P 5.08mm 6.35mm 7A PA66 Through Hole UL94V-2 插件,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS