A1252WR-15P
MFR.Part #
A1252WR-15P
JLCPCB Part #
C334471
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 15 150V 15P 1A 1x15P 3.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS