A5081WV-04P
MFR.Part #
A5081WV-04P
JLCPCB Part #
C476917
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.2mm 12.3mm 1x4P 250V 4 4P 5.08mm 7A CH PA66 Through Hole UL94V-2 插件,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS