A1251WR-06P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A1251WR-06P
JLCPCB Part #
C462096
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x6P 200V 3.35mm 5.6mm 6 6P PA66 Right Angle UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS