A5081WV-03P
MFR.Part #
A5081WV-03P
JLCPCB Part #
C476916
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.2mm 12.3mm 1x3P 250V 3 3P 5.08mm 7A Brass CH PA66 Through Hole Tin Transparent UL94V-2 插件,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS