A5081WR-04P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A5081WR-04P
JLCPCB Part #
C476909
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.2mm 12.3mm 1x4P 250V 4 4P 5.08mm 7A CH PA66 Right Angle UL94V-2 弯插,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS