A12514WR-S-03PNLNT1T00R
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A12514WR-S-03PNLNT1T00R
JLCPCB Part #
C5142686
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x3P 3 3P 4.25mm 5.4mm 50V 7mm LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS