A2501WV-10P2
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A2501WV-10P2
JLCPCB Part #
C353140
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 3A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS