A3961WV-14P
MFR.Part #
A3961WV-14P
JLCPCB Part #
C364646
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14 14P 1x14P 250V 3.96mm 7A 8.75mm 9.5mm Brass Through Hole 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS