A3961WR-12P
MFR.Part #
A3961WR-12P
JLCPCB Part #
C364637
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 250V 3.96mm 7A 8.75mm 9.5mm Brass PA66 Right Angle UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS