A2506WV-04P
MFR.Part #
A2506WV-04P
JLCPCB Part #
C382534
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.9mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4.9mm 4P Beige Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS