A1250WR-10P
MFR.Part #
A1250WR-10P
JLCPCB Part #
C267522
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 10 10P 125V 1A 1x10P 3.2mm 5.8mm Phosphor bronze Right Angle 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS