A2502WV-08P
MFR.Part #
A2502WV-08P
JLCPCB Part #
C476969
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 3.8mm 3A 6mm 8 8P Brass Through Hole 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS