A2502WV-10P
MFR.Part #
A2502WV-10P
JLCPCB Part #
C476970
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 3.8mm 3A 6mm Brass Through Hole 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS