A2500WR-06P
MFR.Part #
A2500WR-06P
JLCPCB Part #
C476985
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 3A 500V 6 6P 6mm 9.7mm Brass Brown PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS